Ogłoszenie

Rejestracja kont na serwerze odbywa się

Tutaj

#1 2013-04-03 18:16:34

MajkiDPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Seville Boulevard 60 Crips

http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png
http://www.iv.pl/images/07604566132232832221.png
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png

Seville Boulevard 60 Crips - Crips to gang Afro Amerykański stworzony w latach 70'tych w Los Angeles na Compton. Na początku zajmował się małymi pobiciami i kradzieżami. Ich ''złoty wiek'' przypada na lata 80'te, gdy pojawili się ich najwięksi wrogowie. Bloods, którzy ze sobą rywalizowali. W póznych latach 80'tych Crips rządziło całym Compton a szczególnie obszarem o nazwie Seville Boulevard. Handlowali oni wtedy prochami i wykonywali zlecenia na zabójstwa. Crips stworzyli swój własny hood nazywany C-Walk'iem i tak zwane StaCCs, czyli znaki pokazywane rękami. Powstawało wtedy wiele innych setów Crips. Rollin 60 Neigbourhood Crips, Nutty Block Crips czy Seville Boulevard 60 Crips. Gang podupadł, gdy w latach 90'tych do Los Angeles zaczęli przybywać grupy hiszpańsko języczne. Czyli latynosi, którzy przejęli rynek handlu prochami. Kiedy w Compton zginie czarnuch wiadomo, że zabili go latynosi. Przez wiele lat Crips było zapomniane. Teraz wraca w całej swej okazałości.

http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png
http://img405.imageshack.us/img405/1923/tfffk.png
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png


                                         Los Angeles, Compton Rok 1970-1971
W latach 70'tych na Compton było spokojnie. Było tylko 12 gangów ((Dziś w prawdziwym LA jest 63)). W tym dwa najpotężniejsze. 20's Black Panthers, które było bardzo bogate i Wilowield 30 Blue Boys, które miało bardzo obfitą kulture. Szefem Black Panther był Nigeryjczyk Cris Kenway, który miał córke Amie, zaś szefem Blue Boys był Joe Montepeller. Pewnego dnia człowiek z BB ((Blue Boys)) zakochał się w córce Crisa. Ona też była nim zauroczona. Często się spotykali a, że BB i BP ((Black Panthers)) mieli dobre stosunki nikomu to nie przeszkadzało. Kiedy Joe doszedł do władzy w BB ojciec Amii już był staruszkiem. Wtedy wymyślił, że czemu by nie połączyć gangów? Wszyscy spotkali się w parku i obgadali wszystkie kwestie. Cris, żeby pamiętano o nim poprosił żeby gang nazywał się Crips a Joe, żeby barwy gangu były niebieskie. Tak powstało Crips, które zasiadło na Sewille Boulevard. Crips kształtowali swoją kulture i zwyczaje przez rok. Zajmowali się wtedy pobiciami i drobnymi kradzieżami.

                                        Los Angeles Compton Rok 1971-1989
Przez lata Crips stworzyło swoją pozycje na ulicach LA. W tym czasi powstało też Bloods, które uprzykrzało życie czarnuchom z Sewilli. Pierwszy raz Bloods zaatakowało w 1973 roku. Przyjechało kilkoma Savannami po czym wyjeło broń maszynową. Uzi , AK i tym podobne. Wielu czarnuchów straciło wtedy życie. Między innymi Joe który dostał prosto w czoło. Wtedy przejął władze Mike Greeny na, którego mówiono Zippi. Zippi rozkręcił Crips. Składował broń i dosłownie miażdżył inne gangi. Wszyscy się ich bali. Każdy białas lub Bloods który weszedł na dzielnice albo nie wychodził z niej albo wychodził z kulą w mordzie. Wtedy zaczęli powoli przyjeżdżać Latynosi, którzy dilerowali na dzielnicach czarnych, lecz wtedy było ich mało i byli słabi.

                                      Los Angeles Compton Rok 1989-2003
Latynosi przyjeżdżają na masową skale do Los Angeles i osiedlają się w Compton. Powstaje wtedy wiele hiszpańsko języcznych gangów. Surenos (Mexican Mafia), La Mara Salvatrucha, 18 Street Gang i wiele innych. Zaczyna się wojna rasowa. Czarni walczą z Latynosami. Na jednego czarnucha przypada 5 latynosów. W 1989 przychodzi na świat Stanley Evans. Szerzej znany jako Tiny-E. Rodzi się on w Los Angeles Jefferson Medical Center na Compton. Jego matką jest alkocholiczka Evelyn Cash a ojcem Jack Evans, który zginął w wypadku miesiąc przed narodzinami syna. Evelyn związała się z latynoskim fagasem-raperem David'em Cost'ą. Jak to zawsze mówił Stanley ''Matka była maszynką do spuszczania''. Przez lata jego matka miała na niego wyjebane. Musiał sam na siebie zarabiać. Freestaylował na ulicy a z tego co zarobić kupywał jedzenie. Kiedy miał 8 lat poszedł do szkoły, gdzie zdobył wielu ziomków. Jego ziomami byli głównie Cripsi, którzy byli dla niego 2 rodziną. Pewnego dnia Costa na haju wziął butelke po Whisky po czym zabił nią Evelyn. Stanley widząc to wziął z szuflady nóż i zaszlachtował go. Miał wtedy 13 lat. Cripsi go przygarnęli i nauczyli fachu.

                                       Los Angeles Compton Rok 2003-2013
Stanley piął się w góre. Poznawał Joe'a, który był dla niego jak ojciec. Piął się w góre, aż w wieku 16 lat został O.G i na koncie 13 zabójstw. Każdy na dzielnicy się go bał. Wojny z latynosami i Bloods się nasiliły. Co 2 dzień ktoś ginął. Było zle. Strzelaniny i zabójstwa cywilów. Cripsi podupadali. Pewnego dnia na dzielnice wjechały 4 Tahomy, którzy zabili 3/4 Cripsów na dzielnicy. Cała reszta była ranna. Joe'a porwali. Bloodsi wsadzili go do wozu po czym zaciągneli do domu szefa Bloods. Wtedy zapytał się on czy Joe nie chce Whisky. Kazał swoim ludziom przynieść kości do gry. Wtedy powiedział :

- Jeśli ze mną wygrasz wypuszcze cię. Ale to pozniej.

Szef Bloods nagrywał na kasety swoje rozmowy z Joe'm. Oto jedna z nich :

**Bloods włącz dyktafon po czym zaczyna się rozmowa**

Bloods - To co gramy ... jeśli wygrasz to wychodzisz ale jeśli przegrasz dostajesz kulke w morde....

**Mówiąc to Bloods podaje kostke do gry Joe'mu. Rzucają oni. Bloodsowi wypada 5 a Cripsowi 6**

Joe - Wygrałem ... ale nie chce być farciarzem. Wy jesteście kurwami... Siłą wyparliście nas z dzielnicy. Wszyscy zginiecie.

**Po tych słowach słychać strzał i człowieka upadającego na ziemie. Jakiś Bloods wyłącza kamere i chowa ją do szuflady**

Kiedy Tiny-E wychodzi ze szpitala zabiera z szuflady Joe Colta i biegnie na dzielnice Bloods. Zauważa tam zabójce Joe'a. Oddaje kilka strzałów. Jeden Bloods i kilku innych pada. Kiedy biegnie przez ulice LAPD łapie go i wsadza do paki na 6 lat. Po tym czasie Stanley przychodzi na dzielnice. Wchodzi do domu Joe po czym widzi kartkę na lodówce. Od dziś ty jesteś szefem Crips. Joe zawiesił tą kartke kiedy jeszcze żył. Tiny-E jej nie zauważył kiedy biegł po Colta. Od tamtego czasu Stanley zarządza Crips i chce przywrócić im dawną świetność.
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png
http://imageshack.us/a/img18/7470/sbcc.png
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png

StaCCs - gestykulacja, sposób układania rąk, palców, dłoni, zazwyczaj w celach reprezentacyjnych, ostrzegawczych lub komunikacyjnych. Używanie ich przez niewskazane osoby jest postrzegane jako zwykłe pozerstwo, co zazwyczaj kończy się począwszy od zwyzywania do pobicia.

//stack1 - Czarnuch unoszący lewą rękę do góry, i ukłąda z palców literę "C", jest to forma pozdrowienia, okazania szacunku dla "swoich" a  zarazem forma obrażenia wroga, poprzez okazanie nad nim wyższości. W towarzystwie "swoich" jest wyrazem szacunku i uznania.
//stack2 - "East Side", wykonywany oburącznie, pokazanie miejsca swojej przynależności, swojej strony, stackowany na początku większych akcji.
//stack3 - "Killa'", stack oznaczający, że zaraz poleje się krew, osoba w kierunku której owy stack został wykonany jest ostrzegana, że nie jest mile widziana w oczach stackującego.
//stack4 -  "Piss off", oznaczający aby osoba do której kierowany jest owy stack, spier****ła.
//stack5 - "So what?!" Stack wyzywający przeciwnika, znaczy mniej więcej "No co?! Bo co mi zrobisz?!", prowokujący do walki.
//stack6 - "Fallin' down" Inny stack godzący w przeciwnika, symbolizujący upadek oraz niższość przeciwnika.

Niebieska Bandana - Znak Crips'ów. Każdy członek po Join-In ją dostaje.

Brązowa Bandana - Znak Outsiderów. Każdy kto nie przeszedł Join-In ją nosi.

Join-In/Join-Out - Rytuały dołączenia/wyrzucenia z gangu. Join-In to głównie zlecenie jakiegoś zadania nowicjuszowi a Join-Out. No cóż. Zabicia czarnucha.

Crip Walk (lub C-Walk) rodzaj poruszania się, chodu który utworzył się we wczesnych  latach 90. w  Compton, biednym przedmieściu Los Angeles  w  Kalifornii  (często wspominanym w rapowych  utworach). Początkowo był to "taniec" wykonywany jedynie przez członków Gangu "Crips" (stąd nazwa Crip-Walk) np. podczas świętowania udanego rabunku, zabicia członka innego gangu (w szczególności członków gangu  Bloods, silnie rywalizującego z Cripsami).

https://www.youtube.com/watch?v=Rq37BFtMj5U

Rap - Muzyka słuchana przez gang. Słuchają oni między innymi Snoop Dogga , Eazy'ego-E i Ice Cuba (Byłych członków Crips).

Tagi
  - Uliczna gazeta, forma graffiiti na ścianie, murze, płocie czy betonie. Przeważnie wykonywana na swoim terenie, w celu pokazania kto tu rządzi, rzadziej w na wrogiej dzielnicy.
Jeżeli w tagu pojawia się "B", jest to przekreślone z dodatkową literą "K"; Blood Killa'. Jeśli zaś pojawić się ma CK; Crip Killa, zaostaje zamienione na CC; Crip Crippin.

Tatuaże - W kulturze Crips odgrywają one bardzo ważną rolę, od początków istnienia gangu jego członkowie tatuowali sobie różne części ciała tatuażami świadczącymi o przynależności do Crips.

BK - Blood Killer, zabójca Bloods
CS - Crips Soldier
Łzy pod okiem - Łzy pod oczyma tatuowane są głównie w więzieniu i oznaczają one tensknotę za wolnością.
C w koronie - Tatuowany na prawym ramieniu, w widocznym miejscu tatuaż informujący o pozycji w gangu. Liczba zależna od owej pozycji. Tatuaż ten jest wykonywany przy inicjacji nowego członka niebieskiej rodziny. Człowiek z takim tatuażem może mówić o sobie jako o płenoprawnym reprezentancie gangu.
C - Crips
ES -East Side
BSCK - Blue South Central Kings.
Pocisk - Pocisk, kula, jakkolwiek się to nazywa oznacza jedno - człowiek posiadający ten tatuaż jest wystarczająco twardy.
Przeżył wiele strzelanin i zabrał wiele żyć,

Ca$hmakers - Członek ekipy, której głównym zadaniem jest zdobywanie kasy, pieniędzy, mamony, szmalu i ewentualnie hajsu.
Osoby będące w owej grupie wyróżniają się tatuażem dolara, który jest umieszczany na prawej dłoni.

$ - Tatuaż "Ca$hmakerów", ich liczba świadczy o pozycji w hierarchi.

Alfabet Crips - Przez lata Crips wymyślili swój własny Alfabet.

http://img546.imageshack.us/img546/4337/alfabet.png

http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png
http://imageshack.us/a/img11/5593/sbcr.png
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png

C'Star - Szef tego całego syfu. Rządzi Cripsami a jego słowo jest święte.

Stanley ''Tiny-B'' Evans

O.G - Original Gangster. Czarnuch, który jest szanowany na dzielnicy. Zarządza on częścią Sewilli.

Ca$hmaker - Człowiek do generowania hajsu.

Top Crips Soldier - Żołnierz Crips. Rządzi on Crips Soldierami.

Crips Soldier - Żołnierz Crips. Rządzi nim T.C.S. Jest on przeciętnym członkiem Crips

Blue Boy - Świeżak. Zwykły członek Crips po inicjacji.

Outsider - Wie o gangu ale jeszcze nie przeszedł inicjacji. Jest on zwykle chłopcem na posyłki O.G.

Hommie - Mieszkaniec dzielnicy.

http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png
http://i.imgur.com/C9BbX.png
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png

Playa del Sevilla 60'st – biedna dzielnica zamieszkana tylko przez czarnych, z kilkoma blokami, domami jednorodzinnymi, boiskiem do koszykówki i garażami. Jedna z najbardziej zaludnionych dzielnic przez rasę czarnoskórą i jedna z największych dzielnic wypadków, strzelanin, pobić i kradzieży. Bloki które pamiętają jeszcze starzy mieszkańcy Los Angeles są miejscem najbardziej obleganym przez czarnych członków gangu jak i nowych . 60 ulica, z domami jednorodzinnymi służy mieszkańcom jako miejsce spotkań i to właśnie na tej ulicy ginie najwięcej ludzi. Domy jednorodzinne są w większości przypadków nie zdatne do mieszkania, pozabijane deskami a w piwnicy jest zawsze pełno trupów. Nikt się tym nie przejmuje, mieszkańcy się boją że tam wylądują a reszta zupełnie nie zwraca na to uwagi i woli sobie pograć w kosza z resztą ludzi zamieszkujących ulicę. Można tam wyłowić naprawdę wiele talentów koszykarskich jednak nikt nie jest na tyle głupi by pojechać tam mercedesem i wrócić w samej bieliźnie. Ludzie omijają tą ulicę, nikt nigdy nie staje dalej niż przy wejściu do hali sportowej. Policja rzadko interweniuje, wie jacy są ludzie którzy tam żyją. Nie ma tam dnia by kogoś nie pobili.

http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png
http://imageshack.us/a/img842/9274/sbco.png
http://www.iv.pl/images/78968429143538378018.png

                          SS'y

                                      BRAK BO NIE MA SERWERA

                      Notka OOC

Siema ! Tu Majki Chce założyć ten gang bo na serwerze jak narazie nie ma klimatu. Będziemy grać Oldschool. Co do ekipy to cały czas ją zbieram. Nasz gang będzie wrogiem Bloods. Narazie klimacimy i robimy SS'y, które niedługo się pojawią. Oto moje doświadczenie w czarnych gangach

Collin ''Colle'' Lindsey - Super Star - Gang Baseball Guys - Serwer ZWLS

Mike ''Tookie'' Evans - Head Of Crips - Rollin 60 Neigburhood Crips - Serwer ZWLS

Cris ''Nigga'' Marshall - Street Hoe - Belwiev St. Naughty Boy'z - Serwer LSS

                         No to co Mam nadzieje, że dostane akcepta. Pozdro

Aplikacja - Majki

Grafika - Majki i Rukol

Notka OOC - Majki

Ostatnio edytowany przez MajkiDPL (2013-04-04 13:59:36)

Offline

 

#2 2013-04-04 17:56:07

Salata996

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Seville Boulevard 60 Crips

Jeśli będzie to miało jakieś znaczenie ,to oczywiście jestem na TAK ! Na serwie brakuje klimatu jak sam mówiłeś : ).
Pozdro

Offline

 

#3 2013-04-04 18:24:47

Havey

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Seville Boulevard 60 Crips

Jestem Na TAK jezeli bedzie mozna grac juz na serwerze...

Offline

 

#4 2013-04-04 20:44:15

emil26443

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Seville Boulevard 60 Crips

Jestem na TAK, lecz my tutaj użytkownicy nic nie zdziałamy, administratorzy tylko podejmują decyzję

Offline

 

#5 2013-04-05 16:57:52

Salata996

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Seville Boulevard 60 Crips

Zero odzewu od Administracji , więc nie wiadomo czy będziesz miał swój/ą Mafie/Gang , gdyż nawet nie wiadomo czy będzie Server : (((

Offline

 

#6 2013-04-05 17:08:06

MajkiDPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Seville Boulevard 60 Crips

W taki razie przenosze aplikacje i siebie na inny serwer ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dziecko nie chce spac kapiel sie nie podoba antena k-46 dx europa diablo 2 kostka horadrimów kombinacje www.dolnyslask.pun.pl sura wp